• İSTANBUL HEALTH EXPO 2014 - Fuar Organizasyonu..
  • İSTANBUL HEALTH EXPO 2014 - Fuar Organizasyonu..
  • İSTANBUL HEALTH EXPO 2014 - Fuar Organizasyonu..
Fuar 10 Ara 2014

İSTANBUL HEALTH EXPO 2014 - Fuar Organizasyonu..

Istanbul Health Expo -2014 Uluslararası Medikal Ürünler, Labaratuvar Ekipmanları ve Hastane Donanımları Fuarı 11.12.2014 - 14.12.2014 tarihleri arasında İstanbul, Cnr Expo Center ev sahipliğinde gerçekleştirildi..

Cnr Ekspo Fuarcılık tarafından organize edilen Istanbul Health Expo Fuarı Optik Teknolojisi, Tıbbi labaratuvar ve Analiz Cihazları, Dişçilik, Tıp, İlaç Teknolojisi ve Hastane Donanımı sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirdi..

Fuar süresince CNR EXPO'da düzenlenen ve çok sayıda konuşmacının katıldığı "İstanbul Health Expo-Sağlık Turizmi Medikal Teknolojiler, Tıbbi Uzmanlık Fuarı ve Kongresi"nin resmi açılışı Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu tarafından yapıldı. 

Kongre için hazırlanan "Sahne - Podyum - Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri kurulum ve teknik hizmetleri Levent Işıktekin Project tarafından verildi.. 10 Aralık akşamı katılımcılar için düzenlenen koktetylde ise Saksafon, Kontrbas ve Gitar' dan oluşan Levent Işıktekin Project Jazz Trio Müzik Grubu yer aldı..